Live Video

Tipărire

Description

Echipa Macromex a Complexului Logistic Edenia din Campia Turzii cauta noi colegi: Operatori

Responsabilitati:
- opereaza in sistemul informatic de gestiune toate intrarile si iesirile de marfa;
- emite facturi si avize conform comenzilor de vanzare;
Cerinte:
- studii medii;
- experienta: de dorit 1 an intr-un post similar;
- bune cunostinte de operare PC (pachetul Ms. Office);
- experienta cu un sistem informatic de gestiune marfa sau cu documente cu regim special;
- persoana serioasa, ordonata, dinamica;
- domiciliul stabil in Campia Turzii, Turda sau in zonele limitrofe;
- disponibilitate de a lucra in schimburi.

Oferim pachet salarial atractiv, tichete de masa, spor frig, spor ore de noapte, spor ore suplimentare.
Te consideri candidatul potrivit? Trimite CV-ul tau pe e-mail: vlad.simionescu@macromex.com sau prin fax: +40-21-206.69.99 sau la adresa: Str. Laminoristilor Nr. 149, Parc Industrial Reif, Campia Turzii. Iti multumim si te asteptam sa te alaturi cat mai curand echipei noastre!

Contact

0726444915
Campia Turzii, Turda
Send an Email
Operator

Gif Potaissa