Live Video

Tipărire

Description

Echipa Macromex din Campia Turzii angajeaza SEFI DE SCHIMB

Cerinte:
- experienta anterioara intr-o pozitie similara de coordonare a activitatii de depozitare si distributie;
- studii medii, studiile superioare prezinta avantaj;
- cunostinte PC si pachetul Office;
- disponibilitate pentru lucrul in schimburi si program prelungit;
- capacitate de coordonare si lucru in echipa.
- domiciliul stabil in Campia turzii, Turda.

Responsabilitati:
- conduce operatiunile zilnice din depozit, specifie schimbului pe care a fost repartizat;
- raspunde de planificarea operatiunilor de pregatire comenzi, receptie marfa, incarcare marfa;
- verifica intocmirea corecta si la timp a documentelor de receptie marfa.

Oferim pachet salarial atractiv, tichete de masa, spor frig, spor ore de noapte, spor ore suplimentare.

Te consideri candidatul potrivit? Trimite CV-ul tau pe e-mail:vlad.simionescu@macromex.com sau prin fax: +40-21-206.69.99 sau la adresa: Str. Laminoristilor Nr. 149, Parc Industrial Reif, Campia Turzii.
Iti multumim si te asteptam sa te alaturi cat mai curand echipei noastre!

Contact

0726444915
Campia Turzii, Turda
Send an Email
SEF SCHIMB

Gif Potaissa