Live Video

Tipărire

Description

Sanex S.A., de peste 45 de ani pe piață, lider în producția de plăci ceramice prin brandul CESAROM, membră a grupului austriac Lasselsberger, angajează în fabrica din Cluj-Napoca:

GLAZURATOARE (operatoare la benzile de glazurare)

Cautam o persoana care:
-Are experienta in munca in productie;
-Este o persoana constiincioasa, dinamica si lucreaza bine in echipa ;
-Este dispusa sa lucreze munca de noapte si in weekend in sistem de ture ( cu sporuri salariale).

Responsabilitati principale:
- verifica functionarea tuturor dispozitivelor de pe banda de glazurare
- verifica prin inspectie vizuala aspectul palcilor
- supravegheaza iesirea placilor din uscator si din cosurile de la robotii cu ventuze
- curata benzile de glazura

Oferim:
• Contract de munca pe perioada nedeterminata;
• Pachet salarial complex ( salar de incadrare si sporuri salariale);
• Tichete de masa de 15 lei/zi;
• Transport asigurat din zona Campia Turzii/Turda;
• Alte beneficii salariale conform contractului colectiv de munca;

Asteptam CV-urile pe adresa de email ru@ro.lasselsberger.com, sau la poarta fabricii SANEX in Cluj Napoca, str. Beiusului nr. 1 (langa Piata IRA Marasti, zona Expo).
Pentru informatii, sunati-ne pe numarul de telefon: 0731777679

Contact

0731777679
Cluj
Send an Email
nopic

potaissa 07.06