Live Video

Tipărire

Description

Cofetăria Dana SRL angajeazã inspector resurse umane, la sediul societăţii, situat în Turda, Piaţa Romană, nr. 20, jud. Cluj.
Cerinţele postului:
- Absolvent: studii economice superioare,
- Experienţă profesională: minim doi ani pe un post similar, experienţă de lucru în Revisal, programe dedicate și calcul salarial,
- Cunoașterea legislatiei în vigoare,
- Curs acreditat de inspector resurse umane (constituie avantaj),
- Abilităţi de organizare, planificare și comunicare.
Descrierea postului:
- Ȋntocmirea dosarelor de personal (contracte de munca, acte adiţionale, decizii încetare etc.),
- Transmiterea în termen a tuturor modificărilor legate de salariaţi (Revisal),
- Ȋntocmirea pontajelor, statelor de plată, calcularea salariilor și indemnizaţiilor lunare,
- Ȋntocmirea de adeverinţe solicitate de către angajaţi (medic familie, bancă, etc),
- Coordonează activităţile de recrutare și selecţie, de orientare și integrare a noilor angajaţi, de evaluare a performanţelor etc. .

Oferim un pachet salarial atractiv: un salar de încadrare motivant, tichete de masă și posibiltăţi de dezvoltare profesională și materială.
Timpul de muncă este: o normă întreaga de 8 ore/zi, contract individual de muncă pe o durată nedeterminată.
Aşteptãm CV-ul dumneavoastră la adresa noastră de e-mail: cofetaria_dana@yahoo.com.
Alãturã-te echipei noastre, aplicã acum !

Contact

0747037297
TURDA
Send an Email
nopic

potaissa 07.06