Live Video

Tipărire

Description

SANEX S.A., de peste 45 de ani pe piaţă, lider in producţia de plăci ceramice, cu sediul în Cluj-Napoca, membră a Grupului austriac Lasselsberger, angajează:
Reprezentant Vanzari – MAGAZIN DE PREZENTARE
Descrierea postului:
- Oferă informaţii clienţilor şi promovează produsele firmei;
- Prezintă colecţiile firmei şi face oferte în funcţie de cerinţele clientului;
- Recepţionează produsele primite în gestiune;
- Întocmeşte facturi fiscale, bon fiscal, registru de casă;
- Asigură stocul necesar de produse;
- Asigură şi menţine curăţenia magazinului.
Cerinţele postului:
- Studii medii;
- O bună stăpânire a Microsoft Office (Excel & Word)
- Cunoaşterea limbii engleze – constituie avantaj
- Persoană energică, orientată spre soluţionarea problemelor, cu bune abilităţi de comunicare
- Atenţie la detalii, seriozitate şi dorinţa de a învăţa
Beneficii:
- Pachet salarial competitiv;
- Decontarea transportului;
- Posibilităţi de promovare şi dezvoltare profesională;
- Oportunitatea de a vă construi o carieră, de a achiziționa abilități transferabile

Aplicaţiile se pot depune fie direct, fie trimiţând un e-mail la adresa de mail: ru@ro.lasselsberger.com sau la numarul de telefon: 0731777679

Contact

0731777679
Cluj
Send an Email
nopic

potaissa 07.06