Angajam: Operator cuptor cu sau fara experienta

AngajezAdaugă la Favorite
Contact 0731777679 / 0731900307
Adăugat 14-09-2018 11:29:09
Adăugat de
Vizitator

Descriere

SANEX angajeaza: Operator cuptor

Sanex S.A., de peste 45 de ani pe piață, lider în producția de plăci ceramice prin brandul CESAROM, membră a grupului austriac Lasselsberger, angajează în fabrica din Cluj-Napoca:

Operator cuptor

Căutăm:
• Persoane familiarizate cu mediul industrial sau în fabrica de producție
• Capacitate și dorință de învățare
• Cunoștințe de operare calculator/ touchscreen

Responsabilități:
• Supraveghează intrarea plăcilor în cuptor
• Urmărește alimentarea sau descărcarea corectă a plăcilor în/din cuptor.
• Participă împreună cu mecanicii la repararea defecțiunilor apărute la cuptor sau masinile care deservesc cuptorul
• Urmărește calitatea plăcilor după ardere
• Reglează parametri de funcționare a cuptoarelor

Oferim:
• Pachet salarial complex, cu sporuri salariale:
Spor de weekend
Spor de noapte
Ore suplimentare
• Tichete de masă 15 lei/zi
• Al 13-lea salariu
• Transport asigurat sau decontat

Beneficii:
• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
• Datorită programului de 12 cu 24 se fac mai puține deplasări
• Asistență medicală gratuită și abonament medical;
• Alte beneficii salariale conform contractului colectiv de muncă

Pentru informații, sunați-ne pe nr. telefon afisat.

Locație

Cluj-Napoca
beiusului nr 1

Detalii anunț

ID Anunț: 128
Afișări: 67
Expiră: 21-09-2018 11:29:09

Comentarii