Live Video

maxiprest mai2018

banner newdesign 28.04

SC Domeniul Public Turda SA angajează Electrician de întreținere și reparații

kaufland 650x100 22.12

modulo 550

terran 650

dp turda angajare

S.C.DOMENIUL PUBLIC TURDA S.A.,aflata in subordinea autoritatii locale si care desfasoara activitati de:constructii de drumuri, cai publice; reparatii si intretinere drumuri si cai publice; producerea si comercializarea mixturilor asfaltice si a betoanelor de ciment; salubritate stradala, inclusiv dezapezirea cailor publice; servicii de intretinere si infrumusetare a zonelor verzi, productie legume si flori; intretinere si reparatii auto, coloana auto.

Pentru asigurarea numarului optim de personal  angajeaza:

  • ELECTRICIAN DE INTRETINERE SI REPARTII

       Cerinte:

  • 3ani experienta in activitati de intretinere si reparatii instalatii electrice de joasa si medie tensiune;
  • Studii medii in domeniul electric;
  • Autorizare ANRE;
  • Lipsa cazier si antecedente penale;
  • Persoana dinamica, flexibila, serioasa;
  • Integritate, asumarea responsabilitatii;
  • Inovativ, atent la nevoile organizatiei;
  • Abilitati pentru lucrul in echipa.

Descrierea jobului:

Executa lucrari de intretinere, revizii si reparatii la instalatiile electrice pentru functionarea acestora in conditii de eficienta si siguranta.

           Se ofera:

  • Salar motivant;
  • Tichete de masa;
  • Alte beneficii, in conf. cu C.C.M.la nivel  de unitate.

Angajarea  se va face pe durata determinata de un an, cu posibilitati de prelungire.

Pentru a aplica pentru aceste posturi, trimiteti un CV, specificand denumirea postului  pentru care candidati, la adresa de email: office@domeniulpublicturda.ro, la fax 0264317085  sau la sediul unitatii din Turda, str.P.Maior, nr 4, -  Serv R.U.- A., pana in data de 11.05.2018.

LIVE VIDEO pe TurdaNews:

Miercuri, 23 mai, ora 17.30:

Fotbal, Cupa României. Alvio Cuzdrioara - Sticla Arieșul Turda.

Sâmbătă, 26 mai, ora 18.00:

Fotbal. Olimpia Gherla - Sticla Arieșul Turda.

Dacă îți place să știi tot ce se întâmplă în Turda și Câmpia Turzii, dă-ne un LIKE!

loading...