Scrie un comentariu

electroceramica

SC Electroceramica SA angajeaza 2 sefi de schimb. Vezi care sunt cerințele!

Cerinte:

– absolvent invatamant tehnic

– experienta min 3 ani in conducere/organizare de personal

– cunostinte operare PC (Excel, Word)

– disponibilitate la munca in 3 schimburi

– capacitate de munca in echipa

– cunoasterea limbii engleze/italiene constituie avantaj

Descrierea postului:

– coordoneaza activitatea de productie a schimbului

– intocmeste documentatia specifica

Beneficii:

– salariu atractiv

– bonuri de masa

– decontare transport

– posibilitate de promovare

Dacă îți place să știi tot ce se întâmplă în Turda și Câmpia Turzii, dă-ne un LIKE!

Se încarcă comentariul... Comentariul va fi reîmprospătat ulterior 00:00.

Fii primul care comentează.

Spune ceva aici...
Tu ești un vizitator anonim ( Te înregistrezi pe site? )
sau postează ca vizitator