Scrie un comentariu

boa print

Candidatul ideal: experiență în grafică

  • cunoștințe Corel Draw;
  • creativ, cu imaginație și atitudine pozitivă;
  • atent la detalii;
  • proaspăt absolvent (liceu, postliceală, facultate).

Descrierea jobului

  • Generarea de concepte și idei creative pentru campaniile de promovare și materialele de comunicare;
  • Propune soluții grafice, design și layout pentru materialele publicitare: broșuri, machete publicitare, bannere, reviste, pliante și fluturași, etichete, etc.;
  • Pregătirea documentelor pentru tipar și verificarea calității fișierelor;
  • Realizarea execuției grafice asistate de calculator.

Ce oferim:

  • mediu de lucru plăcut;
  • proiecte interesante;
  • salariu atractiv;
  • oportunități de extindere a cunoștințelor;
  • colectiv tânăr și plăcut.

Dacă îți place să știi tot ce se întâmplă în Turda și Câmpia Turzii, dă-ne un LIKE!

Se încarcă comentariul... Comentariul va fi reîmprospătat ulterior 00:00.

Fii primul care comentează.

Spune ceva aici...
Tu ești un vizitator anonim ( Te înregistrezi pe site? )
sau postează ca vizitator